W jaki sposób Audio Guide Gdansk dba o higienę usługi i zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19?

 

Wypożyczane przez nas audioprzewodniki są regularnie pokrywane specjalną nano-powłoką, która przez ponad tydzień niszczy różne wirusy (w tym koronawirusy), bakterie i grzyby. Certyfikat stosowanego przez nas płynu jest dostępny pod tym linkiem. W punkcie IT w Gdańsku możesz poprosić o okazanie butelki ze środkiem.

 

Jeśli nadal masz wątpliwości czy wypożyczony sprzęt jest zdezynfekowany – ludzka rzecz – obsługa punktu IT zawsze wyda Ci jednorazową chusteczkę nasączoną płynem do dezynfekcji. Możesz użyć jej zarówno do dezynfekcji urządzenia jak i rąk.

 

Smycz dzięki której zawiesisz audioprzewodnik na szyi jest JEDNORAZOWEGO UŻYTKU. Samodzielnie pobierzesz ją w punkcie IT i w prosty sposób zawiesisz urządzenie. Po spacerze możesz zwyczajnie wyrzucić smycz do kosza na śmieci lub oddać pracownikowi punktu IT, który zrobi to za Ciebie.

 

Nasze audioprzewodniki wyposażone są wprawdzie w mikro-głośnik i można korzystać z nich bez słuchawek, ale jeśli wolisz korzystać ze słuchawek a nie dysponujesz swoimi – pracownik punktu IT zaoferuje Ci słuchawkę JEDNORAZOWEGO UŻYTKU.

Pamiętaj, że zawsze możesz też skorzystać z aplikacji Audio Guide Gdańsk na urządzenia mobilne z systemem Android. Jeśli posiadasz więc taki telefon - możesz iść na spacer po Gdańsku i słuchać audycji na swoim prywatnym urządzeniu!